Kongre Tarihi ve Yeri

30. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 9 – 14 Kasım 2021 tarihleri arasında Granada Belek Kongre Merkezi, Antalya‘da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

İzinler

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Transfer Hizmetleri 

Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 9 – 14 Kasım 2021 tarihleri arasında çift yönlü ve ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen Serenas Turizm ile irtibata geçiniz.

Önemli Tarihler

Erken kayıt – konaklama ücretlerinden yararlanmak için son tarih: 15 Temmuz 2021’dir.